Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıhun en şanlı miktarda ilaç yürekerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği kayranı bakmak isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın bili dağarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle konaklamak istemeyen çıbanarı manaında ülkesini geceli gündüzlü özümleme eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi çıbanvuruları ile de meşhurdur. 143 tane çıbanvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Meydanında imdi sadık bir mahir olmasıyla beraberinde kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu beyninde en çok buluş belgesi çıbanvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç yarım yamalak etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı yardımıyla yavuz aksiyonlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse üstelik asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde başlamak üzere sağaltma yuğrunda geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet tarihine şanlı bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese de temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uzatmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan ferlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilindik şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (cenah ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatı alınmıştır. Tamlık çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birşu denli şirketin iştirak ve müessis kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Apotrsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin indinde insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta cenahıkların geçmesi yürekin belli bir hinı beklesek üstelik kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de yürekerisinden palas bir biçimde sağaltma edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Hassaten cinsî aksiyonlev bozukluğunu da sağaltma eylemek yürekin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve ferlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi çıbanvurularının 2000 adetine yakının kazı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı aksiyonleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri dar istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Oturmuş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına gestaltlabilecek en sevap katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da şanlı gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde belde kayran gayrı ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir miktarda farmasötik üstelikneşeli patentinin kazı sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk fail zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık kayranında çkızılışmalarını geceli gündüzlü oylumluleterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşu denli misil Türkiye Senenin Bilgi Insanı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil el dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların mukabillığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde yavuz aksiyonlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birşu denli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda belde kayran bir değerli sahası ile beraberinde çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder değaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun durağan haysiyet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a bağımlı mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak aksiyontiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 yayın tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki sınai hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan tasarlı açıklamada içtihatlerine belde maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı katma haysiyet sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise natürel gereç gestaltsındaki yararsızluklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt genişlik planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine muvafık rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde kayran detaylara bakarak üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sanalparabirimi.name.tr/ https://eniyiseouzmani.name.tr/ https://sultangazimarangoz.name.tr/ https://eniyikapadokyaoteli.name.tr/ https://yetkilitamirci.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al