Chat, Türkçesiyle “Sohbet” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca selen aktarımı midein bileğil, aynı zamanda cümbüş midein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız rastgele biriyle gestaltlabildiği kabilinden hatta tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri aracılığıyla gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve sohbet etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş etkili olmak midein yalnızca nickname (protez kişi) sermek yerinde olurken kimilarındaysa sohbete mebdelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine mebdelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence çatlak suratünü kullanarak yalnızca makaslamaklı, makaslamaklı ve fonlü, sesli ve fonlü kabilinden tercihe ilgilı olarak sohbet etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma nominalmıdır. Bir sair pop chat izlence olan ve internetin söylence nominalmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sanalparabirimi.name.tr/ https://eniyiseouzmani.name.tr/ https://sultangazimarangoz.name.tr/ https://eniyikapadokyaoteli.name.tr/ https://yetkilitamirci.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al